Pinea

Nasza Oferta

W promieniu 50km firma wykonuje domy pod klucz. Ponad 50km od siedziby firmy wykonuje domy w stanie surownym zamkniętym tzn. wszystko z drewna - okna, drzwi, podłogi, schody wewnętrzne, tarasy, balkony, dach pokryty dachówką. Fundamenty i instalacje oraz położenie płytek i wylewek wykonuje inwestor. Zamówienie domu odbywa się z półrocznym wyprzedzeniem. Po podpisaniu umowy i ustaleniu płatności w ratach dom jest budowany wedug umowy i życzenia klienta.

W ramach budowy domów drewnianych, oferujemy kompleksowe wykonawstwo, począwszy od podstawowych prac ogólnobudowlanych, aż po dopasowanie do konkretnych potrzeb stolarki okiennej, drzwi drewnianych, schodów, oraz wszystkich elementów wyposażenia w drewnie. Dzięki ścisłej współpracy z firmą STROM Franciszek Kowalczyk jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość.

Domy wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta wg jego projektu. Klienci, którzy nie posiadają własnych projektów mogą skorzystać z zakupu gotowych projektów z firmy DOM-PROJEKT (www.dom-projekt.pl), lub złożyć indywidualne zamówienie w Pracownii Architektonicznej mgr inż. Architekt Eugeniusz Gryglak (tel.18 208 23 47).